Konferencja – Innovation Day 2024

Dołącz do nas na Innovation Day 2024 - konferencji pełnej inspirujących mówców, najnowszych trendów i innowacyjnych pomysłów. Odkryj przyszłość technologii i biznesu!

Warsaw New Tech University Foundation po raz kolejny jest partnerem wydarzenia z cyklu „INNOVATION DAY”, w tym roku pod hasłem: „Przyszłość jest dziś”! które jest organizowane przez portal politykazdrowotna.com

15 maja br. odbyła się konferencja, w której uczestniczył prof. dr hab. Stanisław Dziekoński, Prezes WNTUF. Podczas spotkania poruszano wiele istotnych zagadnień, które mają wpływ na kształtowanie sektora zdrowia w Polsce. Tematy trzech debat dotyczyły obszarów systemu ochrony zdrowia, innowacyjnych technologii lekowych oraz innowacyjnych technologii nielekowych. Uczestnicy dyskusji poszukiwali odpowiedzi na pytania: Co jest innowacją i jak nadążyć za najnowocześniejszymi technologiami i trendami? Co jest innowacją a co standardem? Jakie innowacje opracowywane są w Polsce?

Innovation Day to doskonała okazja do spotkań z przedstawicielami świata medycyny, nauki, polityki, przemysłu i pacjentami, którzy prezentują i oceniają najnowsze zdobycze ze świata zdrowia i ochrony zdrowia. 

Skip to content