Obszary działań fundacji

Nasza Fundacja działa w obszarach nauki, obejmujących m.in. społeczeństwo, edukację, medycynę, inżynierię, środowisko oraz humanistykę. Realizujemy różnorodne projekty, takie jak prace studialne, analizy, raporty eksperckie, dzięki współpracy z zespołem wybitnych ekspertów i jednostkami naukowymi z kraju i zagranicy.

Skarbnica Wiedzy

Skarbnica wiedzy jest uniwersalną platformą zarówno zawierającą materiały wspomagające proces edukacyjny oraz procesy badawcze jak i udostępniające pakiet narzędzi umożliwiających z jednej strony wyszukanie informacji zaś z drugiej weryfikację ich prawdziwości. To również zestaw narzędzi wspomagających współpracę i komunikację między ludźmi.

Nasz zespół tworzą wysokiej klasy eksperci, pracownicy naukowi uczelni krajowych i zagranicznych, uznani członkowie organizacji krajowych i międzynarodowych oraz doświadczeni praktycy rynkowi. Współpracujemy z wieloma jednostkami naukowymi w kraju i na świecie dostarczając najlepsze dostępne rozwiązania rynkowe.

Ks. prof. dr hab. Stanisław Dziekoński

Ks. prof. dr hab. Stanisław Dziekoński

Prezes Zarządu/Fundator
Edyta Bielak-Jomaa

Edyta Bielak-Jomaa

Wiceprezes Zarządu
Grzegorz Stępniak

Grzegorz Stępniak

Członek Zarządu
Zenon Hanas

Zenon Hanas

Członek Zarządu

Dla Nauki

Oferujemy wszechstronne analizy i ekspertyzy, dzięki Radzie Doskonałości Ekspertskiej, Think Tankowi i współpracującym instytutom.

Sprawdź co piszą o nas w mediach

Tekst prof. dr. hab. stanisałwa dziekońskiego

Rozważenia nad godnością osób starszych w erze cyfrowej. Jak wspierać ich udział w zmieniającym się świecie? Dowiedz się więcej! Tekst porusza:

  • Wszystkie
  • Współpraca
  • Klaster
  • Aktualności
Konferencja Okrągłego Stołu

2024-05-20

W dniu 16 maja br. WNTUF współorganizowała XXV edycję Konferencji Okrągłego Stołu wraz ze Stowarzyszeniem Elektryków Polskich i Naczelną Organizacją Techniczną. Konferencja „Polska w drodze…

Konferencja w Łomży

2024-03-17

Szanowni Państwo, w dniu 14 marca br., w Hali Kultury w Łomży, odbyła się międzynarodowa konferencja w ramach VII Forum Społeczno-Gospodarczego 2024: „Filary rozwoju –…

Forum leczenia ran

2023-10-18

Prof. dr hab. Stanisław Dziekoński, Prezes WNTUF brał udział w VI Forum Leczenia Ran, to największa w Polsce konferencja poświęcona tematyce leczenia ran.

Duch pracy

2023-10-18

W dniach 12 i 13 września br. w Sieradzu odbyła się I edycja Kongresu Ducha Pracy Ludzkiej. Jednym z prelegentów Kongresu był Prof. dr hab.…

Zobacz więcej

Koniec treści

Skip to content